
Aanmelden ALV en Congres
Ben je ook zo benieuwd wat er dit jaar op het programma staat?
Goed nieuws: op vrijdag 27 juni 2025 pakken we groot uit met het NL Actief Congres, hét evenement dat je als fitnessondernemer niet wilt missen.
Na de succesvolle editie van vorig jaar, komt het NL Actief congres er weer aan. Zorg dat je jouw plek alvast reserveert.
Evenement details:
Datum: vrijdag 27 juni 2025
Tijd: 9.30 uur – ca 15.30 uur
Locatie: Papendal, Arnhem
Programma (voorlopig)
09.00 uur: | Ontvangst met koffie/thee |
09.30 uur: | Algemene Ledenvergadering (exclusief voor NL Actief leden) |
10:45 uur: | Pauze |
11:00 uur: | De fitnessatlas – 10 Jaar Fitnessonderzoek in beeld met Kelby Jongen |
11:30 uur: | De fitnessatlas – In gesprek met experts |
12:00 uur: | Grip op retentie met Peter Wolfhagen |
12:30 uur: | Netwerklunch |
13:15 uur: | 50+ doelgroep als groeimarkt met Duco Bauwens & Edwin van den Dungen |
14:00 uur: | 24/7 coaching en voeding met Nathan van Hooydonk |
14:30 uur: | Break |
14:45 uur: | Game on! De Race naar het eerste NLFB Nederlands Kampioenschap |
15:00 uur: | Mentale kracht en sportieve doelen! Met Wouter Smit |
Let op: We starten de dag met de Algemene Ledenvergadering. Deze is alleen bestemd voor leden van NL Actief.
Tickets
NL Actief ledentickets: eerste twee kaarten GRATIS per club of studio (inclusief lunch en catering). Wil je meer dan 2 personen aanmelden, neem dan contact met ons op via info@nlactief.nl.
Ben je lid, kennispartner, opleider van NL Actief of een bij FITNED.NL geregistreerde professional, dan is deelname gratis. Zo niet, dan kun je een ticket aanschaffen voor deelname aan het congres. De kosten hiervoor bedragen €150,- inclusief lunch en catering. Na aanmelding ontvang je van ons een factuur, die vóór aanvang van het congres voldaan dient te zijn.
Mocht je onverhoopt toch verhinderd zijn, geef dit dan tijdig aan ons door, zodat wij andere geïnteresseerden nog de kans kunnen geven om deel te nemen.